Seminarid

Sulle, kes Sa soovid oma teadvuse ja tõe piire avardada

Unenägemise jututuba Uneallikal

Üle kuu toimub Uneallikal mõnus vestlusõhtu asjahuvilistega

Ühel ilusal maikuu laupäevaõhtul (13.05 kell 16:00-20:00(ajalugu näitab, et võib kesta ka kaum)) kohtume kõikide unenägemise huvilistega Uneallikal (vahet pole, kas oled algaja või edasijõudnu).

Personaalsed ja Jõulised kohtumised, mis on ootamatud, on alati põnevad, aga veel põnevamad on eesmärgistatud kohtumised, sest aeg on prioriteetide küsimus ja sa kohtud alati nendega, kelle jaoks on see oluline ja kes leiavad kohtumiste jaoks aega.

Kui sina ei juhi oma unenägusid, juhib neid keegi teine!

Osavõtutasu 15.-(väike söök/jook)

Kui keegi tuleb kaugemalt ja vajab ööbimist, siis hea une toob Uneallika peamaja teine korrus (uneallika.ee) ja hind inimese kohta on 35.- (selle eest saate hommikul süüa ka 🙂 perenaise lahke kulbi kaasabil 😃). Vabade kohtade olemasolul võite ka ühe puhkemajadest rentida.
Kõik, kes on otsustanud osaleda, palun saata oma teavitus leonhardjarvis@gmail.com aadressil. Kohtade arv on piiratud!

Kirka unenägemise suveseminar

Suvise seminari alustalaks on uneränne unenägemises, kus minu Teine Ise viis minu unenäokeha mälestuste juurde Yuqui indiaanlaste keskel elatud elust ja saadud kogemustest. Selle tulemusena valmis „õppeplaan“ kõige olulisemate punktidega, mida iga unerändur peab teadma.

Kui ka Sina soovid unenägemises leida oma Teise Ise teadvust, aga Sa ei ole seda senini saanud, tuleb kõigepealt vaadata üle oma „elu inventar“  (teeme seda õpitoas koos „abilistega“, kellele see on igapäevatöö teises reaalsuses).

Kõik asjad, mille me toome enda eluruumi (füüsilise maailma kooslusesse)võtavad osa sinu energeetilisest tähelepanust. Kuna igal inimesel on nii füüsilist kui ka energeetilist inventari, siis õpime seda märkama, seda vähendama või enda teadvuse tõstmiseks tööle panema.

Sattudes unenägemise maastikule, võib unerändur kohata tõelist tühjust, kus tal ei ole aimugi, mis on selle teadvusliku seisundi otstarve, milleks see on loodud ja meie käsutusse antud. Selle osa teadvustamisega muutub iga unerändur multidimensionaalseks teadvuseks, kelle jaoks ühendatakse mineviku ja tuleviku maailmad käesolevas hetkes suureks olemiseks! See võimaldab meil üles leida kõik enda teel kaotatud/ära antud/võetud energiakillud, mille koorekihiga luuakse ajatut hingeteadvust.

Selleks, et mõista unenägemist, peame nägema suuremat pilti-lava taha, millega on võimalik igal osalejal hakata kaardistama-looma enda isiklikku unenäokaarti!

Jagan sellel seminaril teadmisi, mida mujal keskkondades ei avalda, kuna need vajavad vahetut kontakti, aega ja ruumi.

Kohtumisteni avatud silmade ja hingega unerändurite kokkutulekul Uneallika talus.

Täpsem informtasioon tuleb otse Sinu postkasti, kui kirjutad enda osalemissoovi e-mailile.

Kui tunned, et vajad lisainformatsiooni, kirjuta julgelt leonhardjarvis (ätt) gmail.com