Me otsime kogu elu oma teist poolt. Hingeteadvuse virgumisel saab meile selgeks, et selleks teiseks pooleks oleme me ise, sest meie tõeline hingeteadvus laotub laiali nähtava ja nähtamatu maailma avaruses.

Unenägemine kui taustsüsteem on parim vahend enda arengu kiirendamiseks, kuna selles kulgev ja olev aeg annab meile võimaluse elada ühe inimkeha piires palju elusid. Kui sina näed und iseendast, siis näeb sinu Teine Ise und sinust! Unenägemise väravatest läbi käies leiad sa tee oma koju, iseenda juurde, ühendades läbi taotluse oma kahe ise teadvused. See raamat on sündinud selleks, et sa mõistaksid:

Meie tõde on piiratud teadvuse teadlikkusega!

Teadvuse kasvades nihutame me oma teadlikkuse piire läbi uute kogemuste. Paljud uksed, millest julged läbi astuda, viivad sind järgmisesse ruumi ja nii laieneb meie tõde koos meie piire avardava teadvusega.

Mis on sinu jaoks reaalsus? Seda küsid sa siis, kui oled puudutanud Tõde. Reaalsus on see, milles oled ärkvel!

See on esimene omataoline raamat, mis on sündinud sadade unenägemiste ja astraalprojektsioonide piirimail, milles leiduvad vastused neile, kes otsivad taga tõde iseendast, universumist, kandes endas muinasjutulises võtmes nähtamatu maailma sõnumit, mis on teadvuse virgumisel inimese jaoks kõige olulisem. Raamat toob sinust välja selle, mida sa oled kogu aeg teadnud, kuid mida ei ole osanud sõnadesse panna. Pärast raamatu läbilugemist tead sa, et miski puuduv osa sinust on oma koha leidnud salapärasel müstilisel moel. See võib lõpetada sinu otsingud, kuid samas ka tõugata veel kaugematele radadele, sest kõikide nähtavate ja nähtamatute asjade taga on reaalsus, mille väikese osa me moodustame igavikuliste kaksikolenditena. “Printsess Lualoke Teise Ise tegemised” puudutab Sind, kui oskad mõista ridade vahele kirjutatud sõnumit!

TELLI RAAMAT SIIT »»

Tsitaate raamatust saad lugeda SIIT »»

"Printsess Lualoke Teise Ise tegemised" on kõvakaaneline, 404lk ja välja andis Hea Tegu kirjastus
Autor Leonhard Järvis, toimetas Maire Kõrver, küljendas Vallo Hallik ja kaaned kujundas Uku Järvis.