Unenägemise podcast on südamega rajal oleva duaalse kaksikolendi abimees, mis toob erinevate reaalsuste kogemused otse sinuni ja nii oled sa pidevas edasiliikumises, mis on üheks elu eesmärgiks, avardades enda teadvuse teadlikkust eludeüleselt AJATU HINGETEADVUSENA!

See on üks suur „juhus“ kui su ellu satuvad Teise Ise tegemised, kelle kaudu leiad oma südamega raja ja tee tõelisesse koju. Kas sina tead, kus on su süda, kus on su hing, kes on sinu tõeline Teine Pool ja kus on su HINGE KODU?

Kõikidele nendel küsimistele anname vastused vastavalt Jõu avaldumisele unenägemises nii siin kui sealpool piiri!

Kuulmiseni!

Allpool on lingid ja tutvustused siiani ilmunud saadetele. Kõige ees on esimene saade, edasi on järjestus stiilis viimane eespool.

Uneränduri podcast alustab. Kuula Spotify-s, podcast.ee-s või Apple-s

Unerändur Leonhard-podcast-teadlik-unenägemine

Unerändur 25: Astraalrännu kogemused-taotluse kombitsad

Taotluse kombitsad ehk kuidas unenäokehast tulevad välja energiakombitsad, millega tabada saaki...

Unerändur 24: Teeme taas reaalsuskontrolle teadliku unenägemise saavutamiseks

Tule suvisest puhkehetkest välja, kasvõi korraks, ja võta aeg reaalsuskontrollide jaoks.
Selles podcastis räägime just reaalsuskontrollidest.

Unerändur 23: Jaani eri-teadlik unenägemine-praktilised näpunäited

Pööripäev on päev, kus kõik pöörleb ümber unenägemise uneversumi keskpunkti.

Tegime "Jaani eri" podcasti, kus rääkisime viimase kuu aja kogemustest.

Unerändur 22: Hommikumeditatsioon - häälestust algavaks päevaks

Tule suvisest puhkehetkest välja, kasvõi korraks, ja võta aeg reaalsuskontrollide jaoks.
Alusta oma päeva mõtestatult. Kuula tema juhendatud meditatsiooni kohe pärast ärkamist. Parima tulemuse saavutad, kui salvestad enda häälega oma isikliku meditatsiooni ja kuulad seda.

Unerändur 21: Vestlus unenäonõia ja Rännakumeistri Irje Sirgiga

On inimesi, kes motiveerivad ennast ise ja on neid, kes vajavad teiste tõukeid liikumiseks. Irje Sirgi on just see inimene, kes motiveerib ennast ja lisaks suudab motiveerida ka teisi.

Unerändur 20: varitsejast unenägija Ukholo Umuthiwe maagiline maailm

Seekordne podcast  viib meid varitsejast unenägija Ukholo Umuthiwe maagilisse maailma. Puudutame mittetegemisest tulenevaid varjatud jõudusid, mida võib kasutada igaüks, et saada erilisi kogemusi unenägemises. Mittetegemine kahandab enesetähtsust ja aitab sul leida kõige kiiremal kombel enda Tõelise Mina.

Unerändur 19: Meditatsioon-Rännak sügavale unenäomaailma

See meditatsioon-Rännak aitab alateadvusel kinnistada tegevusi, et saavutada ja säilitada teadlikkus unes. Siit saad konkreetseid näpunäiteid, et kuidas taotlusi ütelda, mida teha ei tasu, mida just peaks tegema jne.

Unerändur 18: Eludeülene teadvus

Seekordses podcastis viskame teadvuse pilgu korra Ken Morita raamatusse, mis räägib eludeülesest teadvuse säilimisest ja sellest, milline maagiline võime on tulel transformeerida materiaalsed esemed teispoolsusesse.

Unerändur 17: 2023. aasta kokkuvõte

Käes on aasta lõpp ja aeg teha ülevaade 2023 unenägemiste teemadel. Seekord kaasasime erinevad unenägijad, kellel palusime anda väikene tagasiside olnud aastast. Samuti ka sõnum uueks aastaks. Aitäh Irje Sirgi, Marek Raie, Moonika Noormaa, Sven-Kristjan Kreisberg ja Hingenõid Laine oma sõnumite eest.

Unerändur 16: Astraalmüraga seotud hirmud ja nende seljatamine

Astraalmüra on muusika unenägija kõrvadele, sest seda kuuldes ja selles seisundis rahulikuks jäädes saab kogeda kehavälist kogemust.

Unerändur 15: Energia salvestuse aeg

Suvi on kas töö või puhkus, aga ka sumedate unenägude aeg. Leia endale jõupaigad, mida külastades ammutad Jõudu unenägemisteks. Mängi, puhka, päevita ja naudi ilma...vahepeal tee ikka ka reaalsuskontrolle!

Unerändur 14: Moonika Noormaa. Imelised kogemused unes ja ilmsi

Inimestena oleme kõik juhitavad, mõni rohkem, mõni vähem. Meie hulgas ja meie ümber on alati teisi, kelle tegemistele oleme rohkem vastuvõtlikud ja kellel on võimu ja jõudu meie suunda (elulisi valikuid) mõjutada.

Unerändur 13: Irje Sirgi, Sven-Kristjan Kreisberg ja Marek Raie ning Leonhard ja Helena oma lugusid jutustamas

Unerändurid on  need, kes rändavad unes erinevate maailmade ja reaalsuste vahel, kuid ikka ja jälle naasevad enda keha templisse, et võtta igapäevaselt osa ka maisest unest.

Unerändur 12: Ajatud unerändurid Eero ja Leonhard

Sa sünnid siia maailma ja hakkad vaikselt arenedes laiendama oma teadvuse teadlikkuse piire, arusaamu ja kohaned sind ümbritsevate inimeste ja taustsüsteemidega.

Unerändur 11: Printsess Lualoke Teise Ise Tegemised. Raamat täis sõnumeid astraalrännakutelt.
Leonhard ja Helena

Unistused täituvad. Nii täitus ka raamatuga „Printsess Lualoke Teise Ise tegemised“ minu lapsepõlveunistus kirjutada unenägudest üks raamat. Mida aga siis ei teadnud, oli see, et tegelikult kirjutan raamatu hoopis unenägemistest ja astraalprojektsioonide kogemustest muinasjutulises vormis.

Unerändur 10: WAU! esimene päris astraali kogemusest ja põhjalikumalt väeloomadest
Leonhard ja Helena

See, kes pole saanud unenägemist, ei tea, mis tunne see on. See on Wau! Aga need, kes on saanud unenägemist ja pole käinud astraalis, ei mõista selle inimese kogemust, kes on omakorda käinud astraalrännakul ja kes ütleb , et tegelikult on unenägemine astraalrännakuga võrreldes lahja. Siis, kui inimesed saavad need kogemused oma visa tööga, on see eriline WAUUUUUU. Seekordne podcast toob meid taas astraalkogemuse maailma, millest läheb märkamatult lugu edasi kaitseinglite ja väeloomade peale.

Unerändur 9: Hingenõia maailm
Leonhard ja Laine

Universum on imeline paik ja kõik hingeteadvused on ajatud ja kordumatud. Kui inimene kõnnib südamega rajal, siis hakkavad tema elus juhtuma just eelisjärjekorras need asjad, mis on tema jaoks kõige olulisemad. Tean, et siin reaalsuses, kui inimesi küsitleda, on neil igasuguseid eelistusi ja arvamusi, mis on muidugi olulised, aga, kui minna natuke kaugemale ja sügavamale, lausa kolmanda reaalsuse piirimaile, siis avalduvad kõik meie olemise vormid puhta energeetilise suuruse ja vormina.

Unerändur 8: Lõdvestuse meditatsioon, et saavutada teadlikku unenägemist või astraalrännakut
Helena Järvis.

Et unes ei peaks päevasündmusi uuesti ja uuesti läbi elama, tuleb kõigepealt mediteerida. See töö tee enne helisalvestise kuulamist juba iseseisvalt ära. 

Unerändur 7: Madalseis. Kui kõik ei lähe alati nii, nagu tahaks
Leonhard ja Helena Järvis.

Erinevate vaimsete praktikate kasutajad puutuvad kokku nii õnnestumiste kui ka ebaõnnestumistega. Unerändurid kirkas unes ei erine selle poolest mitte kellestki teisest.

Unerändur 6: Hääletult voolab Lethe jõgi elavate ja surnutemaa vahel
Leonhard Järvis ja Tiina Soobik.


Kas oled mõelnud, kui õhuke on elu ja surma vaheline piir? Kas oled mõistnud, et surmahirm on suurim nende inimeste teadvuses, kes pole julgenud elada?

Tänane podcast viib unerändurid Leonhardi ja Tiina elu ja surma piirile, sealt edasi ja tagasi. Seda kõike läbi erinevate kogemuste.

Unerändur 5: Unerändurid kehastusid täna astraalränduriteks
Leonhard ja Helena Järvis

Kõigile uneränduritele, kes armastavad ka astraali 🙂

Olen kogenud astraaliga kehast väljudes, et maailm on sama, kuid on juurde lisandunud nn energiakiht. Muidu on kõik sama, v.a surnud ja muud energeetilised teadvused, kes siis nähtavaks saavad.

Unerändur 4: Kohtumine Surmaga ja hingede sosistused elavatele unenägija silmade läbi
Leonhard Järvis ja Sven-Kristjan Kreisberg

Iga sõdalase jaoks vältimatu - unenägemises surmaga kohtumine. Sõnumid teispoolsusest. Mis tunne on unenägijal, kui teadvus läheb metssea sisse? Salapärane kohtumine hundiga. Palju huvitavaid fakte ajaloost. Sünkroonsusest jpm.

Unerändur 3: Kuidas teadlikku unenägemist kasutades saada ülevaade oma hirmudest ja neid seljatada
Leonhard ja Helena Järvis

Hirmud, mis meid saadavad sünnist surmani, on meie elu igapäevane osa. Mõnda inimest rohkem, mõnda vähem. Kõik sõltub elu inventarist, mida me endaga kaasas kanname ja kuidas enda jaoks elulistele sündmustele väärtusi ja hinnanguid andes salvestades reageerime.

Unerändur 2: Unenägemist võib saada igaüks
Leonhard ja Helena Järvis

Helena Järvis-unenägemist võib saada igaüks Ja see on tõde. Kõik inimesed, kes on piisavalt järjekindlad oma tegevustes, kogevad ühel hetkel unes teadlikkust.