Unenägemise podcast on südamega rajal oleva duaalse kaksikolendi abimees, mis toob erinevate reaalsuste kogemused otse sinuni ja nii oled sa pidevas edasiliikumises, mis on üheks elu eesmärgiks, avardades enda teadvuse teadlikkust eludeüleselt AJATU HINGETEADVUSENA!

See on üks suur „juhus“ kui su ellu satuvad Teise Ise tegemised, kelle kaudu leiad oma südamega raja ja tee tõelisesse koju. Kas sina tead, kus on su süda, kus on su hing, kes on sinu tõeline Teine Pool ja kus on su HINGE KODU?

Kõikidele nendel küsimistele anname vastused vastavalt Jõu avaldumisele unenägemises nii siin kui sealpool piiri!

Kuulmiseni!

Allpool on lingid ja tutvustused siiani ilmunud saadetele. Kõige ees on esimene saade, edasi on järjestus stiilis viimane eespool.

Uneränduri podcast alustab. Kuula Spotify-s, podcast.ee-s või Apple-s

Unerändur Leonhard-podcast-teadlik-unenägemine

Unerändur 15: Energia salvestuse aeg

Suvi on kas töö või puhkus, aga ka sumedate unenägude aeg. Leia endale jõupaigad, mida külastades ammutad Jõudu unenägemisteks. Mängi, puhka, päevita ja naudi ilma...vahepeal tee ikka ka reaalsuskontrolle!

Tänases podcastis:

*Isegi väga kiired päevad ei pea tähendama vaikust teadlikest unedest, vahel tuleb jälle fookus paika lihtsalt seada.  Millised olid konkreetsed tegevused, et ühel ööl lausa 3 korda astraalmüra kogesin.

*Millised on noorte inimeste hirmuunenäod? 

*Põgusalt lõhnadest

*Teadlikud uned, astraalrännud ja vahepealsed uned annavad hea enesetunde. Teed päeval mõningaid rutiinseid tegevusi, saad vastutasuks kuhjaga toredaid emotsioone.

*Unenäoasendid

*Inimesed, ärge olge nii tagasihoidlikud, rääkige ikka oma unedest, teadlikest unedest, astraalikogemustest. Koos suudame veelgi enam!

*Tehke asju, mis teevad teid õnnelikuks!

Kuulmiseni, kohtumiseni!

Unenägemisteni!


KUULA saadet  »»

Unerändur 14: Moonika Noormaa. Imelised kogemused unes ja ilmsi

Inimestena oleme kõik juhitavad, mõni rohkem, mõni vähem. Meie hulgas ja meie ümber on alati teisi, kelle tegemistele oleme rohkem vastuvõtlikud ja kellel on võimu ja jõudu meie suunda (elulisi valikuid) mõjutada.

Kõige suurem mõjutaja on unenäo maailm, mis läbi Teise Ise annab meile aimu, kuhu poole peame liikuma, mida tegema, mida õppima või millest loobuma.

Moonika Noormaa on just see inimene, kes käib unenäo maailmas õppimas, keda juhendab Teine Ise ja kes tahab kogeda kõike läbi iseenda õppimiste. Imeline on kuulda inimese lugu, kes on olnud teadvusega nii puu kui taim ja ka loom, aga eriti hinge puudutas väikese rõõmsa Saialille rõõmus päikeseküllane argipäev, millest meil, inimestel on tegelikult väga palju õppida.

Seda, kuidas elu on kingitus, seda kuidas kõik on muutumises ja seda, kuidas minna Jõu tuultega kaasa ning käia oma südamega rada, isegi, kui see on valus ja vaevaline, aga siiski on see rada, millel on süda!

Ja mis võib olla veel olulisem, kui teha neid asju, mida tahad teha, mis sind panevad helisema ja tõstavad kosmilistesse kõrgustesse, lubades sul iga oma hetke elada täiel rinnal-täiel tundel!

"Olen saanud puudutatud mitmetest imelistest kogemustest seoses unenäo maailma ja reaalsuse tajumisega.

Jagan oma mõningaid kogemusi – millised tunded mind valdavad, kui teadvus on unes ärganud ja kogeb ennast saialille sees. Kuidas mõtleb lill, mida ta tunneb, kuidas see mõjub...

Huvitav on tunnetada, kui tajud, et mind on minu enda sees kolm. Äärmiselt kummaline on seda tajuda ja teadvustada, et kes siis olen see mina ise tegelikult?

Kui sulle need kogemused tunduvad huvipakkuvad, on tore. Kui need sinuga kuidagi resoneeruvad ja sind edasi aitavad su Teel, on suurepärane.

Minu jaoks on unenäo maailm põnev ja arendav. Nagu Elu, mida ma kogen ja elan igapäevaselt: Silmad pärani lahti.

Aitäh meie kallile Leonhard Järvisele, et oled selle imelise raamatu kirjutanud, oma kogemusi jagad, töötubasid ning podcaste teed. Sinuni jõuavad need, kellel vaja jõuda. Aitäh Sulle!"

Unenägemisteni!


KUULA saadet  »»

Unerändur 13: Irje Sirgi, Sven-Kristjan Kreisberg ja Marek Raie ning Leonhard ja Helena oma lugusid jutustamas

Unerändurid on  need, kes rändavad unes erinevate maailmade ja reaalsuste vahel, kuid ikka ja jälle naasevad enda keha templisse, et võtta igapäevaselt osa ka maisest unest.

Uneallika jututubade uneversumi katlas kohtuvad hinged, kellel on väga palju ühist. Nende nägemised, tajumised ja tegemised on väga tihti sarnased, ent samas igal ühel oma erilise  puudutusega.

Meie eesmärk on tuua kuulajateni võimalikult palju erinevaid unerändurite lugusid ja seekord on meie lugude rääkijaks lisaks meile Irje Sirgi, Sven-Kristjan Kreisberg ja Marek Raie, kes räägivad oma lood, mis seotud nende ja unenägemise maailma toimetustega.

Unenägemisteni!


KUULA saadet  »»

Unerändur 12: Ajatud unerändurid Eero ja Leonhard

Sa sünnid siia maailma ja hakkad vaikselt arenedes laiendama oma teadvuse teadlikkuse piire, arusaamu ja kohaned sind ümbritsevate inimeste ja taustsüsteemidega.

See on ELU igapäevane osa, pidevas edasiliikumises ja kiires muutumises. Ent üks suurus on meis kõigis, mis omab võimalust käia kehast-kehasse, elust-ellu ja kogeda erinevaid teadvuse aspekte ja füüsilisi vorme, seda siis ajatute Hingeteadvustena, kellel on eludeülesed mälestused otseselt või kaudselt meie hinge salataskutes.

Nende salataskute sisu on vahest nii isiklik, et sa kannad seda terve elu endaga kaasas ja ei leia kedagi, kellega jagada, samas sa otsid, et saaks jagada, et keegi snd kuulaks, mõistaks, annaks sulle tagasisidet, tekitades teadmise ja tunde, et sa pole siin selles reaalsuses üksi. Paljud teised on sinuga sarnased, kellel on sinuga sarnased kogemused, mis on olnud suunajateks, tõukajateks ja ühel hetkel saatuse tahtel, „juhuse“ tõttu sa kohtud inimesega, kes mõistab sind, kuulab sind, kellega sa saad rääkida, kes on SINU inimene, sest kuskil oma sügavas hingesopis sa tunned, et te olete sarnased ja sa võid rääkida südamest-südamesse ja hingest-hinge, isegi podcastis, kus võivad seda kuulata ei tea kes…

Just nii me Eeroga kohtusime ja just selle suure juhuse läbi on kõigil võimalik kuulata tema kui teise ajatu uneränduri lugu.

Neid saateid tehes leian ma kogu aeg teisi unerändureid kuulates, kui hea on kuulata neid inimesi, kes on SINU INIMESED, ilma, et nad tegelikult oleks MINU, vaid nad on nemad ise, ajatud, suured, vanad hinged, kellel on meeletu kogemus.

Igaüks ei ole oma elus olnud HUNDI nahas, Eero Neeme on!

Unenägemisteni!


KUULA saadet  »»

Unerändur 11: Printsess Lualoke Teise Ise Tegemised. Raamat täis sõnumeid astraalrännakutelt.
Leonhard ja Helena

Unistused täituvad. Nii täitus ka raamatuga „Printsess Lualoke Teise Ise tegemised“ minu lapsepõlveunistus kirjutada unenägudest üks raamat. Mida aga siis ei teadnud, oli see, et tegelikult kirjutan raamatu hoopis unenägemistest ja astraalprojektsioonide kogemustest muinasjutulises vormis.

Me kõik oleme alati õpilased ja samas ka õpetajad. Kõik teadvused, kellega me elus kokku puutume, ükskõik millises reaalsuses, jätavad meisse oma jälje. Nii jätsid ka printsessi tegemised Don-i Teise Ise teadvuse kaudu minusse oma jälje.

Jõuga inimene, kes ei vali poolt, hakkab käima oma südamega rajal. Ta taotleb oma ellu enda jaoks parimat Jõudu, mis aitab tal jääda iseendaks ja nii oleme me kõik KAJA, Universumi tõuge, vette visatud kivi lainetus Jõudude platool, kus iga järgmise lainega kaugeneme oma lähtepunktist ja muutume suuremaks ja suuremaks. Me oleme kõikide Jõudude, teadvuste kaja, kes läbi meie on käinud, meid näinud, meid puudutanud. Me oleme Universumi sosin.

Nii oled seda ka sina, kui loed selle raamatu läbi, muutudes kõikide Jõudude kajaks, oma hinge hääleks, oma südame tundeks - selleks, kes sa tõeliselt oled.

Sellel raamatul on üks eesmärk, viia sind oma hinge otsingutele iseendas, kus sinus on sama palju küsimusi, kui seda oli minus ja ühel hetkel sa mõistad:

„Me oleme Smuuti kirbud, printsess, kellel on hetkes hea, aga me ei tea, kus suunas kihutab Smuuti rakend. See ei oma ka tähtsust, sest meie tegemistest tema suund ei muutu.“

Aga sellegipoolest on meil võimalik mõista oma multidimensionaalsust ja vaadata kõike meiega toimuvat pealt läbi Teise Ise teadvuse ja mõista, kui imeline on teadvus ja meile antud hetked!

Unenägemisteni!


KUULA saadet  »»

Unerändur 10: WAU! esimene päris astraali kogemusest ja põhjalikumalt väeloomadest
Leonhard ja Helena

See, kes pole saanud unenägemist, ei tea, mis tunne see on. See on Wau! Aga need, kes on saanud unenägemist ja pole käinud astraalis, ei mõista selle inimese kogemust, kes on omakorda käinud astraalrännakul ja kes ütleb , et tegelikult on unenägemine astraalrännakuga võrreldes lahja. Siis, kui inimesed saavad need kogemused oma visa tööga, on see eriline WAUUUUUU. Seekordne podcast toob meid taas astraalkogemuse maailma, millest läheb märkamatult lugu edasi kaitseinglite ja väeloomade peale.

Kas teadsid, et tänased väeloomad võivad olla homsed kaitseinglid? Kas teadsid, et nii nagu väeloom on sinu jaoks väeloom, oled sina tema jaoks väeinimene? Kuidas nad sinu ellu tulevad ja kuidas lähevad? Kas sul on õigus neid hoida kinni „vangistuses“ nagu loomaaias, mis kuulub sulle kui „väega“ inimesele, või on teie suhe nendega tingimusteta lojaalne sõprus, mis seotud liiduks?

Kui astraalis öeldakse sulle nimi, mis on tegelikult Indiaani hõimu oma ja sa viid äkki kokku, et sellel hõimul on uskumus, et hinged sünnivad ümber lilledeks ja sul on eelmine astraalkogemus just lilledega, mis on seotud hingedega ja millel on hinge hind, on see just see olukord: „Kui suurt pilti ei näe, vaata tüki kaupa!“

30 a tagasi tehtud taotlus sai oma lõpetuse hingede maailmas.

Ja palju muud… unerändurite omavahelises jagamises...

Ega kõike ju ka ei räägita avatud mikrofoni, mõned asjad on ainult jututoa tarbeks. Järgmine juba 18.03.

Unenägemisteni!


KUULA saadet  »»

Unerändur 9: Hingenõia maailm
Leonhard ja Laine

Universum on imeline paik ja kõik hingeteadvused on ajatud ja kordumatud. Kui inimene kõnnib südamega rajal, siis hakkavad tema elus juhtuma just eelisjärjekorras need asjad, mis on tema jaoks kõige olulisemad. Tean, et siin reaalsuses, kui inimesi küsitleda, on neil igasuguseid eelistusi ja arvamusi, mis on muidugi olulised, aga, kui minna natuke kaugemale ja sügavamale, lausa kolmanda reaalsuse piirimaile, siis avalduvad kõik meie olemise vormid puhta energeetilise suuruse ja vormina.

Universum armastab püha geomeetriat ja nii on ka meie ajatu, eludeülene Hing just see suurus, mis võib paikneda erinevates eluvormides ja mitte ainult.

Hingeteadvuse jaoks sobib ka mudakookon või pärlikarp, samuti ka puud või taimed.

Rääkides teiste unenägijatega olen leidnud, et paljud meist on olnud nii taimedes kui loomades ja putukates-mutukates ning kõikides vormides on oma TÕDE, oma elu ja reeglistik, nii nagu ka inimkehas.

Minu jaoks käivad hingemaailm ja unenägemise maailm käsikäes. Mida terviklikum ja tervem on hing, seda kergem on tal kogeda erinevaid vaimseid ja spirituaalseid praktikaid, samuti ka unenägemist. Nii nagu terves kehas on terve vaim, on terves hinges Jõud ja vägi, mis lubab seda omaval teadvusel kogeda teisi reaalsusi, nägemusi, imesid, olukordi, mis tõstavad nad uuele tasemele ja tekitavad oma vastustega lugematul arvul uusi küsimusi, sest meie TÕDE ON PIIRATUD TEADVUSE TEADLIKKUSEGA!

Ja nii me otsime taga kõik oma tõde, seda, mis o meie jaoks oluline, tähtis, prioriteet. Kui sa oled veendunud oma südame ja hingega, et miski olukord või teadmine on sinu jaoks ainuõige ja sa püüdled selle suunas, et saada endale parimat, siis ära loobu kunagi enda soovist, seda oma reaalsusesse tuua, ükskõik, kus sa ka parasjagu viibid.

Reaalsus on see, kus oled enda jaoks ärkvel!

Nii nagu mulle täna öösel unes öeldi: „Süda on hinge eeskoda. Ole teadlik, mida või keda sa sinna sisse lubad!“

Tänane podcast viib meid Hingenõia Laine maailma. Inimese juurde, kes on oma elus aidanud tuhandeid just selle sama Jõu ja väega, mis on talle siia ellu kaasa antud ja mida ta jagab läbi armastuse. Sest kõige olulisem vormis ja kujus on tema ajatu eludeülene HING!


KUULA saadet  »»

Unerändur 8: Lõdvestuse meditatsioon, et saavutada teadlikku unenägemist või astraalrännakut
Helena Järvis.

Et unes ei peaks päevasündmusi uuesti ja uuesti läbi elama, tuleb kõigepealt mediteerida. See töö tee enne helisalvestise kuulamist juba iseseisvalt ära. 

Kõik kehast väljumise tehnikad algavad lõõgastumisega. Antud meditatsiooni taustaks on kasutatud valget müra ja binauraalseid rütme, mille loeb peale mahedalt uinutavalt ja meeldivalt Helena Järvis. Meditatsioon kestab 20 minutit, mis on piisav, et eemalduda oma teadvusega siit tasandist kõrgemasse unemaailma või astraaltasandile. Lõdvestu, kuula, lase energial ennast kaasa viia ja naudi oma teekonda uutesse dimensioonidesse. 

Kui jääd magama, naudi und ning loodetavasti mõistad ennast hommikul unenäo kaudu paremini.

Kui aga suudad meele lõpuni ärkvel hoida, aga pole veel piisavalt sügavalt transis, tee vastavaid harjutusi sügavamale transsi minemiseks, et siis sealt vastavate harjutustega KVK saavutada.

Või mine kohe astraalrännakutele!


KUULA saadet  »»

Unerändur 7: Madalseis. Kui kõik ei lähe alati nii, nagu tahaks
Leonhard ja Helena Järvis.

Erinevate vaimsete praktikate kasutajad puutuvad kokku nii õnnestumiste kui ka ebaõnnestumistega. Unerändurid kirkas unes ei erine selle poolest mitte kellestki teisest.

On perioode, kus sul on väga tihe öine selgete teadvustatud hetkede ajakava ja sellele võib vabalt järgneda periood, kus sa ei juhi isegi oma unenägusid, rääkimata kirkusest või teadlikkusest.

Kuidas hoida enda motivatsiooni üleval, mis on need nipid, millega saaks ületada pimedate teadmatuse unenägudemaailma mitteteadliku masenduse sood?

Kas teised saavad sind aidata või anda tõuget, et suudaksid teha enda mõtete maailmas korrektuure ning leida endas jõudu minna edasi?

Just nende teemade üle arutavad unerändurid selles podcastis


KUULA saadet  »»

Unerändur 6: Hääletult voolab Lethe jõgi elavate ja surnutemaa vahel
Leonhard Järvis ja Tiina Soobik.

Kas oled mõelnud, kui õhuke on elu ja surma vaheline piir? Kas oled mõistnud, et surmahirm on suurim nende inimeste teadvuses, kes pole julgenud elada?

Tänane podcast viib unerändurid Leonhardi ja Tiina elu ja surma piirile, sealt edasi ja tagasi. Seda kõike läbi erinevate kogemuste.

Tiina on unenägija olnud kogu aja, mil end mäletab. „See on kingitus ja minu supervõime - kuid selle taipamiseni jõudsin alles hiljuti, sest arvasin, et unenägemine, sealne ärkvelolek, pole midagi erilist. Reaalsus peegeldab vastupidist. Oma loo jagamisega võtan kihivõrra rohkem alasti end - ehk nii ongi kergem lennata nii siin kui seal ja vahepeal.“

Nii nagu unenägu nimetatakse väikeseks surmaks võib surma nimetada suureks eluks. Elu on kõikjal, kõiges ja see ei ole ainult bioloogiline. Unenägijate rajad on erinevad. Kuulates ja kogudes teiste rändurite lugusid, olen leidnud palju sarnasust ja samas ka igal ühel on mingid sellised kogemused, mis on ülimalt individuaalsed. Mäletan, kuidas kuulasin ihukarvad turris vanaema lugu, kuidas tema vanaema pärast surma tuli enda juustele järele valge külma kogumina. Mäletan tema jutte sellest, kuidas ta nägi surma astumas üle kuldse viljapõllu ja sinna, kuhu astus surma jalg, tekkis must maa ja sealt, kus läks üle, tuli tagasi kuldne viljapõld. Kuulates Tiina lugusid leidsin enda sees samu signaale, mis tekitas tunde nagu oleks neid ise vahetult kogenud.

Iga inimese lugu võib olla võtmeks infoni, mis avab senini suletud olnud ukse sinusse endasse ja seda kindlasti Tiina taevase  võtmehoidjana on, avades uksi.


KUULA saadet  »»

Unerändur 5: Unerändurid kehastusid täna astraalränduriteks
Leonhard ja Helena Järvis

Kõigile uneränduritele, kes armastavad ka astraali 🙂

Olen kogenud astraaliga kehast väljudes, et maailm on sama, kuid on juurde lisandunud nn energiakiht. Muidu on kõik sama, v.a surnud ja muud energeetilised teadvused, kes siis nähtavaks saavad.

Olen kogenud astraaliga välja minekut kõikvõimalikes keha poosides. See on toimunud vaikselt sujuva surinaga, või võimsa kiikumisega nii horisontaal kui vertikaal suunas samaaegselt. Olen kogenud Maa tõuget ja Päikese tõmmet (Mõelge selle peale, et Maa hoiab teid oma gravitatsiooniga kinni...ja kellegi/millegi suhtes olete te nagu magnetiga tema küljes. Nagu sa katkestada teadvusega selle külgetõmbe, kukud sa alla...kosmosesse. Mitte ei lenda üles, vaid kukud alla, sest sinu voodi ja maja on ju tagurpidi 😃)

Olen olnud palju kordi unenägemises ja tundud, et ups...nüüd eraldus astraal ja tajunud keha, kuskil kaugel, nagu teises ajas ja ruumis. Olen tulnud unenägemisest füüsilisse maailma oma unenäokehaga (mis erineb astraal kogemusest) ja läinud samal ajal ka astraali ja näinud iseenda unenäokeha läbi astraali, kui ka samaaegselt läbi Teise Ise teadvuse.

Olen olnud kahe maailma vahel, kus üks osa teadvusest on astraalis ja teine pool unenägemises ja on nägemine, kus ühel pool on sügav kosmos ja teisel pool tilbendab su poolik keha astraalväravate vahelt teise aega ja ruumi (ja seal olevad tajuvad/näevad sind poolikuna 😃)

Mind on tõmmatud astraali teiste teadvuste poolt ja visatud astraali. Mind on lükatud astraalist kehasse ja toodud punktist A punkti B ja kaugused on mõõdetavad 100 000 valgusaastates.

Olen kogenud seda, kuidas minu magava keha juures püütakse mind äratada ja raputatakse ja lüüakse näkku, sest arvatakse, et olen surnud...aga ma vaatan kuskilt ülevalt alla ja kuulen, et keegi karjub mingit nime...tuttavat nime...ja siis lähed sinna vaatama, et, kes see niimoodi seal karjub ja äkki tunned ära, see on minu magav keha.

Olen lennanud läbi murduvate ruumide, mille vahel olid portaalid ja tundnud meeletut ohtu, sest portaalide ajaväravad hakkasid sulguma ja ma teadsin, et kui tagasi ei lähe, lõigatakse mu teadvuse astraalpael läbi ja ma jäängi sinna aega ja ruumi, kus olen...

Sellest kõigest, mida olen kogenud ja mida kogeb praegu minu abikaasa Helena Järvis, oma astraaliga välja käimiste alguses, räägibki see podcast.


KUULA saadet  »»

Unerändur 4: Kohtumine Surmaga ja hingede sosistused elavatele unenägija silmade läbi
Leonhard Järvis ja Sven-Kristjan Kreisberg

Iga sõdalase jaoks vältimatu - unenägemises surmaga kohtumine. Sõnumid teispoolsusest. Mis tunne on unenägijal, kui teadvus läheb metssea sisse? Salapärane kohtumine hundiga. Palju huvitavaid fakte ajaloost. Sünkroonsusest jpm.

Maailmas ei ole olemas juhuseid, sest me oleme ümarteadvuste kogumina jätkuvalt kolmnurkteadvuste taotluse tulemus ja nii tulevadki me ellu inimesed, elulised olukorrad, mis lükkavad ja tõmbavad meid, või isegi nügivad, vajalikus suunas. Vahest on see ebamugav, teinekord meeldiv, mõnikord jätab alguses ükskõikseks, kuni saame aru enda emotsioonist ja tundest.

Unenägijad jagunevad mitmesse kategooriasse: ühed on need, kes praktiseerivad kõrget teadlikkust erinevates reaalsustes, teised on need, kes kannavad endas elude üleselt sõdalase rüüd ja jätkavad pooleli jäänud tegevusi uutes teadvuste vormides.

Sõdalase laitmatust ei kaaluta mitte ainult ühe elu lõikes, vaid elude üleselt, kus sõdalane liigub läbi reaalsuste, toetudes oma taotluse sambale. Nii avanevad tema ees uksed, aknad, aegportaalid, millest on võimalik läbi minna, tunda erinevate taustsüsteemide hingust, hõngu, saada aru enda tunnetest ja emotsioonidest, kuidas sa suhestud ümbritsevaga ja tulla tagasi alati oma HINGE KOJU, oma tõelise ajatu, igavikulise MINA templisse ja mõista seda kõike läbi suure pildi.

Unenägemise 4. podcast koos Sven-Kristjaniga ongi just selline jutuajamine, kus kohtuvad kaks sõdalast, Universumi poolt ettenähtud ajahetkel ja nende poolt „juhuslikult“ valitud radade ristumise tulemusena, kus jagatakse üksteisega tunde ja tunde informatsiooni, sest viimati kohtusid nad ju 1000 aastat tagasi, kui kandsid peas sulismao maske ja jaaguari nahast tehtud rüüd, jahtides koos JÕUDU!

Nii, nagu sõdalane jahib JÕUDU, jahib Jõud ka alati neid. Nii ei tea sõdalane kunagi, millal on ta jahimees, või hoopis vastupidiselt, Jõu poolt jahitav.

Uneränduri podcast koos Sven-Kristjaniga:

KUULA saadet  »»

Unerändur 3: Kuidas teadlikku unenägemist kasutades saada ülevaade oma hirmudest ja neid seljatada
Leonhard ja Helena Järvis

Hirmud, mis meid saadavad sünnist surmani, on meie elu igapäevane osa. Mõnda inimest rohkem, mõnda vähem. Kõik sõltub elu inventarist, mida me endaga kaasas kanname ja kuidas enda jaoks elulistele sündmustele väärtusi ja hinnanguid andes salvestades reageerime.

Hirmus on alati kinni palju energiat, aga samas on sinna kinnise ukse taha peidetud meeletult suur võimalus isiklikult areneda. Kaardistades oma hirme läbi unenägude ja unenägemiste on meil võimalik võtta enda valdusesse hulk energiat, mis enne oli kinni hirmu all ja suunata see sinna, kuhu peate vajalikuks.

Kõik meie tegemised vajavad energiat ehk maakeeli Jõudu. Jõud on samas maagiline mõiste, mis lubab sul seda õigesti suunates saavutada elus palju rohkem.

Hirmude teadvustamine unenägude läbi ja nende kaardistus on maagiline teekond iseenda sisemise Jõuni, mis ootab selle leidmist.

Hirmul on suured silmad nii päevas kui öös. Hirmud hoiavad kinni meie otsustusvõimet ja motiveeritust olla eriline SINA ISE. Hirme kultiveeritakse tänapäeva ühiskonnas peaaegu muuseas kõiges ümbritsevas, millega kokku puutud, aga sa ei pea ennast laskma sellel mõjutada ja võid välja astuda nõiaringist. Esmalt iseenda jaoks, siis teiste jaoks.

Ei ole midagi võimsamat, kui suudad inimesi puudutada hirmuvaba olemusega ja aidata neil leida oma hirmuvaba südamega rada selles reaalsuses, milles oled ärkvel.

Julgust hirmude seljatamisel ja see kogemus võib alata juba täna öösel, selles unes, mida näed ja mis on sinu jaoks reaalsus.

Uneränduri uus podcast koos Helenaga:

KUULA saadet  »»

Unerändur 2: Unenägemist võib saada igaüks
Leonhard ja Helena Järvis

Helena Järvis-unenägemist võib saada igaüks

KUULA saadet  »»

Ja see on tõde. Kõik inimesed, kes on piisavalt järjekindlad oma tegevustes, kogevad ühel hetkel unes teadlikkust.

Vanade tolteekide arvates tuleb unenägemiseks vajalik energia anorgaaniliste olendite maailmast. Selles on ka sees oma tõde, eriti, kui see puudutab nõid-unenägijat, aga meie reaalsuses tagab fokuseeritud reaalsuskontroll, mida süstemaatiliselt läbi viia, samuti unenäost unenägemisse üleminemise.

Tänase podcasti vestluspartneriks on mul Helena Järvis, kes jagab enda esimesi unenägemiste kogemusi ja selleks tehtud samme.

Mõnel inimesel tuleb see loomulikult ja kergelt, mõned peavad nägema vaeva. Hoolimata sellest, kui palju keegi oma energiat kulutab, on tulemus unenägemist kogedes mõlematel juhtudel ülevoolavalt meeleline.

Pole vahet, kas sa said seda kergelt või rasekelt, lõpptulemus, kuhu kõik jõuavad, on eesmärgi poolest samasugune.

Iga unenägija hakkab oma teekonnal unenägemise reaalsusesse kohtuma oma tõelise olemusega, minu süsteemi järgi nimetatuna Teise Isega. Tema on Suur Teadvus, kellel on ligipääs infole ja valdab kõiki sinu eest peidus ja varjul olevaid teadmisi ning juhendab ja sekkub sõbralikult unenägemises sinu poolt kogetusse, et anda oma parim.

Nii võid sa kuulda unenägemises või astraaltasandil, kuidas keegi hüüab Sind oma nimega. Vahest on see nimi tuttav, vahest pead mõtlema tükk aega, kus ma seda nime olen kuulnud...

Olen märganud, et mida pikemaks läheb astraaltasandis veedetud aeg, seda võõram tundub sulle sinu maine nimi.

KUULA saadet  »»