Unerändur Alkeemias

Teadlikku unenägemist ja elu eksistentsi puudutavad artiklid Delfi Alkeemias

14 filosoofilist kosmilise teadvuse tarkusetera

Igal inimesel on unistusi. Osad neist viiakse täide, osade energia lahustub enne ellu, kui neid suudetakse täide viia. Paljudest kasvatakse välja ja paljusid ei julgeta unistada, kuna inimestes olev ebakindlus välistab selle võimaluse, et talle võib osaks saada midagi, mis on tema silmis parim.

Olen alati väga kõrgelt hinnanud kõrgema mina teadvuse kaudu minu tavateadvusesse jõudnud kosmilise teadvuse sõnumeid, mida siis tõlgin endale, teadvustades hetke tõde.

Üks selliseid ütlusi oli: "Inimesed elavad poole elu unistustes ja teise poole mälestuses nendest unistustest!". Ja fookus ning rõhk oli kosmosel sel hetkel "mälestuste" peale. Kui me ei täida oma unistusi, siis toovad need meid ikka ja jälle tagasi nende juurde.

Nii leiad sa ennast unes pidevalt tegemas asju, mis on välja koorunud just nendest unistustest, mis on jäänud sinu sisse omades "loovjõudu-vaimustust" aga pole saanud oma kohta selles reaalsuses.

Kus iganes on tekkinud unistus, mida pole täide viidud, aga mis on tegelikult maiselt teostatav, võiks inimene neid ellu viia.

Hakkasin ise just nii tegema, kui teadvustasin, et minus on alates varajasest lapsepõlvest unistused ja soovid, mis jäid erinevate "agade" taha. Tegin enda jaoks nimekirja, mõtlesin selle läbi ja vastavalt võimalustele hakkasin neid realiseerima.

Tegelikult ei ole kõik unistused alati mõõdetavad väärtustes, sest kõige paremad asjad on maailmas tasuta. Sinna hulka kuuluvad suhted, tunded, tähistaevas, lõke, loodus, head sõbrad jne. Sul võib olla unistus musitseerida koos mõne muusikuga, või saada tuttavaks mõne inimesega, kes sind on varjatult inspireerinud. Või äkki unistasid lapsena krossimotikast, millega sõita offroadi nii nagu minul täna öösel oli, kus olin oma unes 11-aastane ja läksin motokrossi trenni (mida päriselt ei juhtunud). Olin väga õnnelik. Kõik need emotsioonid, mis sellega kaasnesid, olid autentsed.

Meie unistused, kui need sünnivad, on alati rikastatud "loovjõu energiast", need särisevad särast, mis meid kirgastab, mis annab meie sisemistele silmadele sära. Nendes unistustes-soovides on Jõud, mis sureb koos selle teadvusega ja kui me neid ei täida, saadavad nad meid kogu elu "mälestustena unistustest" või ilmuvad korduvalt meie unedes viidates sellele, mis on meie sees peidus.

1. Hingel on teadvus, mitte teadvusel hing.

2. Hingeteadvust kirjutatakse emotsioonide tindiga. Hingeteadvuse põhivajaduseks on armastus.

3. Hingeteadvusel on eludeülene mälu, mis avaldub neile, kes otsivad tõde iseendast, oma teekonnast, oma seotusest kõikide teistega ja kelle ülim soov on näha suurt kosmilist pilti.

4. Kõik, mida oma elus teed, tee armastuse pärast ja kõik, mis jätad tegemata, jäta tegemata armastuse pärast. Nii ei eksi sa kunagi oma südamega rajalt.

5. Sõnal on jõud. Sa saad sellest aru, kui lõpetad oma sisemise lakkamatu dialoogi. Sellest hetkest alates on igas su välja öldud sõnas loomise LOOVJÕUD, mis võimaldab luua struktuure kõikides olemiste vormides.

6. Mis on reaalsus? Reaalsus on see, milles oled ärkvel. Ärkveloleku hetk on ainus hetk, mis sul on, kõik muu on unenägu.

7. Elu eesmärk on pidev lakkamatu edasiliikumine....armastuses. Ära peatu hetkekski.

8. Kõik hetked on kordumatud, kõik hingeteadvused on kordumatud. Kõikides teadvustes on sees ILU. Ilu on vaataja silmades ja nägija südames, ning teadja hinges.

9. Teie kollektiivne alateadvus annab nägemisele taju, aga kui suudad ennast lahti ühendada sellest, avaldub kosmilise puu hingeteadvuste sära sulle täies mahus.

10. Miks sa arvad, et maailmaga ja universumiga on midagi valesti? Kas sa näed suurt pilti? Kui ei näe, siis ei saa saa ka nii mõelda, et midagi on valesti (see on ülim isekus ja piiratus teha järeldusi tükist, mida ei hooma). Kõigel on oma aeg ja koht ning oma eesmärk. Kõik, mis juhtub sinu teadvuses, hinges ja elus, juhtub eesmärgipäraselt, mille vajadust mõistad hiljem, kui näed juba suuremat pilti oma eludeülesest teekonnast.

11. Kui üks ja null kohtuvad, tead sa, millega kõik algab ja millega kõik lõpeb!

12. Meil on eludeülesed eesmärgid, eludeülesed armastused, eludeülesed tegemised. Käesolev hetk on vaid üks väike osa eludeülesest teekonnast algusesse! Kui seda mõistad, näed sa oma hingepeelgis kõiki oma nägusid, olemise vorme, mõtteid, tundeid, kõiki neid, mida oled pidanud vajalikuks hingeteadvuse mälestustena endas kanda. See on see, mis teeb sinust sinu. Isegi siis, kui sa pole sellest teadlik, annab see sinule alati vormi ja kuju, sest see oledki tõeline SINA.

13. Univerusmis hingeteadvuste tasandil on samuti hingeteadvuse jäävuse seadus. Kõik, mis oli sinu, tuleb sinu juurde tagasi ja kõik, mis on teiste, kuulub neile. Keegi ei saa omada tükki sinust nagu sina ei saa omada kellegi tükki temast. Ainuke, mis me võime teisele teadvusele kinkida-anda, on tingimusteta armastus. Kui seda mõistad, ongi sinu elus kõik üks suur Armastus.

14. Meie tõde on piiratud teadvuse teadlikkusega. Hingeteadvuse tõde on paksem kui Universum.

Ainuke, mis mind on vorminud ja muutnud, on need teekonnal mõistetud teadmised ja saladused, millest lihtsalt ei saa mööda vaadata, mida ei saa mitte tunda. Sa tead, kui milleski on tõde...sest see avaldub külmavärinatena kandadest kuklasse. Sest tõde läbib kõik su keha kanalid, vältides kõverpeegleid, mille ise oleme enda piiratud teadmistega loonud.

 

https://alkeemia.delfi.ee/artikkel/95566239/14-filosoofilist-kosmilise-teadvuse-tarkusetera