Teadliku unenägemise harjutused

Praktilised harjutused unenägemise/astraallendude soodustamiseks

Unenäoruum jutustab sulle lugu sinu sisemisest maalimast

 unenäoruum

Sinu unenäoruum on peegeldus sinu sisemaailmast. Ruumikujundus, asjade paigutus, asjad, inimesed, detailid, kõigel on otsene seos sinuga. Sellest on võimalik välja lugeda seda, millest sa oled tehtud.

Teadvustena oleme tehtud tunnetest, mõtetest, mälestustest, ootustest, lootustest. Me märkame ümbritsevat ja me ise ümbritseme ennast inventariga, mis saab meie teadvuses oma koha.

Nii projetseeruvad meie unedesse maisete tegemiste detailid.

Milline on sinu unenäomaastik? Pööra tähelepanu ruumidele, kus see aset leiab. Mida piiratum on teadvus, seda väiksemad, kitsamad on ruumid, milles sündmustik aset leiab. Kui teadvus on avatud, võib unenägu toimuda sinu jaoks suures, lausa hiiglaslikus katusega ruumis, mille sees on kogu maailm.

Pööra tähelepanu dekoratsioonidele! Mida rohkem on sinu unes detaile, millel on 1:1-le maiselt olemas oma füüsiline keha, seda enam on sinu teadvuses ja ümbritsevas elus asju, mida kannad kaasas.

Samuti kannad sa endas kaasas teisi teadvusi, kes sinu unes tegelastena projetseeruvad vastavalt nende rollidele ja sinuga kokkupuutepunktidele. Siiski on unes ka palju võõraid, nii nagu ka elus....vaatad sa mööduvaid inimesi ja nendid, et tegu on võõrastega. Nad on ka sinu unes, bussi, trollis, rongis, lennukis, võõrad, keda sa ei tunne.

See, kuidas inimesed sinuga käituvad või kuidas sina nendega suhtled, näitab ära su meelestatust, avatust või suletust. Kui reeglina introvert elab oma sisemaailmas vaikset elu, aga unes on maailma seltskondlikum inimene, on temas võimalus olla ka siin reaalsuses ekstrovert.

Unenäod näitavad ära meile meie piirid, võimalused, tegevused, mis meile meeldivad, inimesed, kellega tahame olla. Need, keda kaitseme, kellest hoolime, keda armastame. Isegi need, keda me ei talu või halvimal juhul vihkame.

Minu unes ei ole olnud kunagi vihkamist, sest seda pole minu elus. Kül on aga esinenud käitumist, kus ma lihtsalt ignoreerin inimesi, kui nad ei ole need,kellega tahan oma aega veeta.

Hakkasin juba väga noorena järgima seda, et kui mu unenäoteadvus tõukab kellegi eemale, siis on seal oma põhjus. Aeg on näidanud, et unenäoteadvusel on alati olnud õigus. Ta näeb ja teab rohkemat, kui mõistus suudab või tahab tõlkida.

Pööra tähelepanu värvidele, oma emotsioonidele. Pööra tähelepanu eriti sellele, mis on ebaloogiline. Vahest sünnib ebaloogilistest asjadest kunst, loome, või annab see sulle kätte suuna, mida su unenäoteadvus sulle ütleb, et võiksid seda teha...proovida...või on selles peidus sõnum, mis sulle tegelikult meeldib.

Nii võid leida enda unes inimese, keda ei tunne päris elus, sõbra, või hilisema elukaaslase, keda ei ole julgenud vaadata armastuse pilguga. Nii toimides võid leida endal uued hobid või tegevused, mida tahad teha.

See kõik on kirjas sinu unenäomaastiku avaruses, kui õpid märkama.

 

Unenägemisteni