Teadliku unenägemise harjutused

Praktilised harjutused unenägemise/astraallendude soodustamiseks

Kirka unenäo teadvustamine

 unenäoruum

Õpi märkama oma kirkaid unesid, neid analüüsima. Isegi kui see on arusaamatu, on selles sõnum, mida ainult sina suudad lahti kodeerida kas oma teadvuses või siis annab sulle Universum teele kaasa inimese, kes seda aitab tõlkida. Ja nii on kõik meie teed pidevas ristumises, kus tõlgitakse meie jaoks lahti kosmost kas unes või ilmsi. See on pidev protsess, sest universum ei peatu hetkekski, et sind järgi oodata.

Kirkad uned algavad lihtsatest harjutustest.

  1. Vaata oma käsi mitu korda päevas. Teadvusta, et oled unes!
  2. Tuleta meelde oma unenägusid ja mälestusi ja püüa mõista, kas sa oled taganatjärgi targem ja kas need sõnumid kirkuses on läinud täide.
  3. Käi oma peas läbi kõik oma suurimad hirmud ja kui sa ei suuda neid lahendada või et hirm takistab, taotle selle jaoks unenägu, et mõista, mis sind takistab või kuidas pead edasi liikuma.
  4. Muuda oma igapäevase esimese reaalsuse ruum mitu korda päevas unenäo ruumiks ja vaatle kõike toimuvat justkui oleksid unes.
  5. Anna enda tegevusele eesmärk, et sa saaksid selle jaoks unenäos lahendus, kuidas seda eesmärki täita või mida pead selleks tegema.
  6. Joonista oma unenägu kas lihtsate kriipsujukudena või siis maalides või digis.
  7. Jäta oma elust välja kõik need inimesed, kes sind kurnavad, teevad raskeks, takistavad, segavad. Sul on õigus alati oma tõelistele väljendusvabadustele, soovidele. Ära hoia kinni asjadest, mis sind aeglaselt suretavad, ära kanna neid ballastina kaasas. Muutu kergeks. Sa oled valgus, sa oled armastus ja oled kõik see, mis sa tahad ja suudad olla. Aga selleks peab mõistma oma ajatut Hingeteadvust. "See on avatud kõigile, aga läbi sisemise aususe värava", ütles kord Teine Ise kosmilises öös.

Tee enda jaoks väljakutse. Nii, nagu oli vanasti reklaam "Kuue kuuga...". Nüüd veidi uues võtmes: "Kuue kuuga unenägijaks!" Kui sa teed neid samme, on sul võimalus kogeda oma teadvuses ärkamist ning näha unenägu läbi oma Teise Ise teadvuse. See on esimene samm avastamaks universumi läbi oma tõelise ajatu olemuse!

Kirkaid unesid! Armastust!

 

Unenägemisteni