Teadliku unenägemise harjutused

Praktilised harjutused unenägemise/astraallendude soodustamiseks

Unenägija Südamega rada

 

 

Elu on unenägu. See saab selgeks hetkest, kui meenutad oma mälestustes käidud radu ja näed olnud asju unenäosarnases võtmes. Kõik, mis on olnud, muutubki unenäosarnaseks teadvustatud või teadvustamata hetkede jadaks.

Kõik need hetked, mis on läbi elatud emotsioonideküllases maitses ja millel on värv, eristumaks rutiinist, saab oma koha meie teadlikkuses.

Mõned mälestused jäävad meid saatma alati, teised jälle omavad algust ja otsa, kuna nendes olev "teadvuse helendav koor" ehk energia ammendub.

Meie elus on võimalik kõik taandada energiale, sest siin taustsüsteemis olles on meil kogemuste saamiseks ja teadvuse loomiseks vaja energiat muundada ühest liigist teise. Ja nii me seda teeme päev-päevalt, alates meie teekonna algusest, lõpetades selle ükskord koos viimase väljahingamisega.

Südamega rada ei ole fiktsioon, see algab hetkest, kui hinge teadvus teadvustab endale oma sügava olemuse ja mõistab, et lisaks materiaalsele maailmale ümbritseb meid nähtamatu maailm, millesse avaneb uks läbi unenägude maailma. Samuti on sinna uks avatud läbi meie sisekosmose hingeteadvuse lõpmatus ja piiritus tajus.

Kõik need inimkehas olevad hingeteadvused, kellel on astraalkeha kogemus, teavad, et unenägemine ja astraaltasand on väga tihedalt seotud. Olen ise kogenud korduvalt astraalprojektsioone, mis saavad alguse unenäost ja kogenud samuti ka vastupidiselt, kus astraalprojektsioon on mind viinud unenäomaailma ukse taha.

Mis on reaalsus? Reaalsus on see, milles oled ärkvel. Mis on ärkvelolek? Ärkvelolek on see, kus on sinu kõrgendatud teadvus fokusseeritud "nüüd ja praegu hetkele". Mis hetkest alates saab alguse kõrgendatud teadvus? Alates hetkest, kui astud oma teadvusega südamega rajale.

Südamega rada on rada, millel on sinu süda, aga südamega rada on ka rada, millele näitab valgust sinu hingeteadvus ja sa leiad ennast teostamast tegevusi, mis kiirguvad sinu sisemusest, mitte mõistusest.

Unenägude maailma igapäevased toimingud koosnevad väga suures osas Esimese Ise teadvuse päevakajalistest toimingutest, ent kõik see, mis on nendes tegevustes eriskummaline ja tihtipeale ka ebaloogiline ning meie Esimesele Isele ka suures osas arusaamatu, tuleb meie Teise Ise teadvusest. Südamega rada on alguseks kahe ise teadvuse ühendamiseks.

Minult on küsitud, et mis on unenägemise eesmärk? Miks peaks taotlema võimalust tulla unes teadvusele? Selleks, et kogeda enda Teise Ise teadvust, seda varjatud poolt ja osa, mida vahest suudab meieni tuua alateadvusest väljapressiv kõhutunne või kõrgem teadmine.

Küsisin ka unenägemises kosmiliselt teadvuselt, et milleks on meil vajalik kaks teadvust? Vastus oli loogiline: "Sest Teise Ise teadvus suudab luua otseühenduse oma ajatu hingeteadvusega, kes energeetilise vormina kulgeb informatsiooni kogujana läbi universumi laotuse."

Teine Ise on alati meie abiliseks ja suunajaks südamega rajal, sest miski pole olulisem, kui käia enda poolt valitud rada, teha enda sisemusest kiirguvaid asju ja elada hetkes.

Inimene, kes ei vali poolt ja ammutab enda teadmisi kahe ise teadvusest, hakkab käima oma südamega rajal. Ta taotleb oma ellu enda jaoks parimat Jõudu, mis aitab tal jääda iseendaks. Rajal, kus on sinu süda, ei ole ruumi isekusele, vaid sellel rajal vabaneb unenägija kõigest kõrvalisest, millest ei ole tal oma igavikulisel rännakul mingit kasu. Nii nagu oled harjunud enda järgi koristama ja vabanema prügist, võimaldab südamega rada unenägijal vabaneda vaimsest prügist, mis on lihtsalt koormaks.

Unenägemise võimalikkus koos südamega raja ja Jõu tõukega ning sinu enda laitmatu panusega anda endast alati parim, teeb Sinust Sinu.

Sydamega-rada

Mõned lihtsad nipid südamega rajal olemiseks:
1. Õpi oma tunnet tundma, mis on see, mida sa tunned ja kuidas sa tunnetad.
2. Kui sinu Esimese Ise teadvus ütleb millelegi EI, aga samas sa oled kahtlev oma EI-s, siis saa oma hirmust üle ja tegutse oma hirmu vastu.
3. Hakka väljendama igas elatud hetkes oma tõelisi tundeid ja mõtteid. Ära püüa kellelegi meeldida, vaid ole sina ise.
4. Püüdle selle poole, et sinu sõna, mõte, tegu ja tunne oleks alati üks!
5. Ära karda kriise, ära oleta ja mõtle asju ette, kui oled olukorras, kus on vaja otsustada-tegutseda, siis lükka oma Esimese Ise teadvus kõrvale ja käitu spontaanselt, sisetunde ajendil.
6. Teisel Isel on suurepärane märkamisvõime hoomamaks Jõudu meie ümber ja teiste inimeste sees. Õpi Jõudu kasutama…kui tuul on tagant, siis on palju kergem tuulega kaasa joosta.
7. Kui sa ristimikul olles ei tea, millist teed valida, vaata, kuhu poole lükkab sind tuul.
8. Looduses valitsev sünkroonsus loomade, teiste inimeste ja Jõudude näol, mis ristuvad sinu rajaga, omavad suurt Jõupöörde energeetikat.
9. Kõige õigemad valikud on need, mis pole kandikutel ette antud. Kasuta kogu oma olemust mõistmaks, mis on sinu jaoks ja mis pole, ka kõige väiksemates valikutes, sest meie Jõud ja südamega raja sirgjoonelisus tulenevad kõigest sellest, mida me oma sisse laseme. Alates energiast lõpetades teiste teadvuste tahtega.
10. Unenägudes laotatakse Teise Ise teadvuse poolt meie ees lahti südamega rada, sa saad sellest aru, kui näed unes rada, teed, suunda, kuhu pead liikuma.

 

Unenägemisteni