Teadliku unenägemise harjutused

Praktilised harjutused unenägemise/astraallendude soodustamiseks

14 filosoofilist Kosmilise teadvuse takusetera

 Tõde on piiratud teadvuse teadlikkusega

Olen need unenägemise reaalsusest endaga kaasa toonud ja ka alates teadvustamise hetkes endaga kaasas kandnud!

 1. Hingel on teadvus, mitte teadvusel hing.
 2. Hingeteadvust kirjutatakse emotsioonide tindiga. Hingeteadvuse põhivajaduseks on armastus.
 3. Hingetedvusel on eludeülene mälu, mis avaldub neile, kes otsivad tõde, iseendast, oma teekonnast, oma seotusest kõikide teistega ja kelle ülim soov on näha suurt kosmilist pilti.
 4. Kõik, mida oma elus teed, tee armastuse pärast ja kõik, mis jätad tegemata, jäta tegemata armastuse pärast. Nii ei eksi sa kunagi oma südamega rajalt.
 5. Sõnal on jõud. Saad sellest aru, kui lõpetad oma sisemise lakkamatu dialoogi. Sellest hetkest alates on iga su välja öldud sõnas loomise LOOVJÕUD, mis võimaldab luua struktuure kõikides olemiste vormides.
 6. Mis on reaalsus? Reaalsus on see, milles oled ärkvel. Ärkveloleku hetk on ainus hetk, mis sul on, kõik muu on unenägu.
 7. Elu eesmärk on pidev lakkamatu edasiliikumine....armastuses. Ära peatu hetkekski!
 8. Kõik hetked on kordumatud, kõik Hingeteadvused on kordumatud. Kõikides teadvustes on sees ILU. Ilu on vaataja silmades ja nägija südames ning teadja Hinges.
 9. Teie kollektiivne alateadvus annab nägemisel taju, aga kui suudad ennast lahti ühendada sellest, avaldub kosmilise puu hingeteadvuste sära sulle täises mahus.
 10. Miks sa arvad, et maailmaga ja universumiga on midagi valesti? Kas sa näed suurt pilti? Kui ei näe, siis ei saa saa ka nii mõelda, et midagi on valesti (see on ülim isekus ja piiratus teha järeldusi tükist, mida ei hooma). Kõigel on oma aeg ja koht ning oma eesmärk. Kõik, mis juhtub sinu teadvuses, hinges, elus, juhtub eesmärgipäraselt. Selle vajadust mõistad hiljem, kui näed juba suuremat pilti oma eludeülesest teekonnast.
 11. Kui üks ja null kohtuvad, tead sa, millega kõik algab ja millega kõik lõppeb!
 12. Meil on eludeülesed eesmärgid, eludeülesed armastused, eludeülesed tegemised. Käesolev hetk on vaid üks väike osa eludeülesest teekonnast algusesse! Kui seda mõistad, näed sa oma hingepeeglis kõiki oma nägusid, olemise vorme, mõtteid, tundeid- kõiki neid, mida oled pidanud vajalikuks hingeteadvuse mälestustena endas kanda. See on see, mis teeb sinust sinu. Isegi siis, kui sa pole sellest teadlik, annab see sinule alati vormi ja kuju, sest see oledki tõeline SINA.
 13. Univerusmis Hingeteadvuste tasandil on samuti Hingeteadvuse jäävuse seadus. Kõik, mis oli sinu, tuleb sinu juurde tagasi ja kõik, mis on teiste, kuulub neile. Keegi ei saa omada tükki sinust, nagu sina ei saa omade kellegi tükki temast. Ainuke, mis me võime teisele teadvusele kinkida-anda, on tingimusteta armastus. Kui seda mõistad, ongi sinu elus kõik üks suur Armastus.
 14. Meie Tõde on piiratud teadvuse teadlikkusega. Hingeteadvuse tõde on paksem kui Universum.

Ainuke, mis mind on vorminud, muutnud, on need teekonnal mõistetud teadmised, saladused, millest lihtsalt ei saa mööda vaadata, mitte tunda. Sa tead, kui milleski on tõde...sest see avaldub külmavärinatena kandadest kuklasse, sest tõde läbib kõik su keha kanalid, vältides kõverpeegleid, mille ise oleme enda piiratud teadmistega loonud.

Unenägemisteni