Teadliku unenägemise harjutused

Praktilised harjutused unenägemise/astraallendude soodustamiseks

Taotlused

 

Kõige suurem probleem unenägemise reaalsuses ärgates on taotluse esitamine, sest uus ärkvelolek teadvustatud kirkas seisundis on nii sügav ja teissugune, et see võtab meid sõnatuks.
Olles ise väga kaua antud teemas sees, kipun unustama, et inimesed, kes alles alustavad oma teekonda sellel südamega rajal unenägemise maastikel, tahavad kindlaid tegevusi ja samme, mis neid aitaks seda seisundit jätkuvalt kogeda.
Toon need alljärgenevalt ära:

1. Elu inventari nägemise taotlus.

Igal ühel meist on teekond, mis aja ja ruumi peatudes võtab kokku meie olemuse. See annab meile selge ülevaate teekonnast ja sellest, mida oleme pidanud enda jaoks oluliseks.

2. Eluenergia nägemise/kinnijäämise taotlus.

Elus juhtub iga hetk mingeid asju- osadest oleme teadlikud, osad mälestused on koos energiaga meie sees ummikus, oodates vabastamist.

3. Kui keegi soovib, et temast nähakse unenägemist, siis tuleb esitada Inimese tõelise olemuse nägemise taotlus.

Eriti hea on see uute tuttavate/töökaaslaste puhul, kelle iseloomust sul pole aimugi, aga kelle peast langevad unenägemises maskid ja sa näed neid sellistena, millised nad tegelikult on

4. Eludeüleste episoodide mäletamise taotlus.

See, kus me oleme täna, on pikk teekond läbi elude. Väga silmiavardav on näha ennast erinevates elulistes episoodides, millest pole meil aimugi. See taotlus viib meid radadele, kus saate teadlikuks enda saladusliku olemuse meeldivustest ja mittemeeldivustest, sest enamuses kõik see, mille põhja teeme oma valikuid, ei ole mitte nii väga elulise kogemuse poolt mõjutatud, kui just selle poole pealt, mis asub nähtmatus maailmas.

5. Sõbra/tuttava/kaksikleegi ühiste pidepunktide nägemise taotlus.

Osade inimestega on meil teistmoodi side, isegi siis, kui kohtutakse esimest korda elus. See võib olla mingi seletamatu kõhutunne, teadmine vms moel avalduv tema poole hoidev hoiak. See taotlus aitab meil mõista sidet nende inimestega ja saada aru, miks on sinu tunne just selline, nagu ta on. Seda võib kasutada ka pöördvõrdes, nägemaks, miks me ei saa kellegagi läbi…mis kana meil kitkuda on.

6. Oma surma nägemise taotlus.

Iga unenägija peaks taotlema kohtumist surmaga, kas siin elus või siis unenägemises. Need on kogemused, mis saadavad sind pärast seda terve elu ja mis annavad elule tõelise maitse ja värvi. Ühes võid olla kindel, sa lõpetad oma elu raiskamise!

7. Taotlus Teisele Isele, et ta valiks välja Sinu jaoks hetkel kõige parima taotluse, mida öelda.

See taotlus on alati Üllatusmomendiga ja siis saad ise ka aru, et on olemas asju, millest sul pole aimugi, aga milles on Jõud.

8. Taotlus näha enda selle maise kehastuse elu mõtet.

Elu mõtte otsimine ja selle mõtte leidmine on iga inimese teadvusest palju kordi läbi vilksatanud. Mida teadlikumaks teadvus saab ja oma piire avardab, suutes olla Hetkes, seda ebaolulisemaks muutub ”Elu mõtte ” otsimine. Samas on sellel taotlusel väga võimas tagajärg, sest see võib juhatada sind tegevustesse, millest sul pole aimugi ja sinu ellu saabuvad selle järgselt tegevused, mis annavad elule uue hingamise.

9. Taotlus pääseda teadvusega oma Hingeteadvuse pühamusse.

Hingel on teadvus, millel on oma mälu teekonnast. Igas elatud hetkes on emotsioone, mida teadvus talletab. Enamus neist jäävad unustusse, kuid on neid, mida eludeüleselt kantakse igavesti endaga kaasas. Sattudes sinna pühamusse, võid leida ennast kunstigaleriis.

10. Taotlus tootemite leidmiseks.

Meil kõigil on salajased abilised. Need võivad olla inimesed, loomad, inglid, muud mittefüüsilised eluvormid, kes on abilisteks astraalmaastikel ja sinu teekonnal läbi aja.

Need on 10 taotlust, mida tasuks esitada. Kui sinu jaoks jäi sea väheks, võiks ööplaani võtta taotluse, kus kutsud enda unenägemise ruumi kõik kaitseinglid, kes sinuga on seotud. Selle tulemusena vaatad sa nii mõnegi inimese/looma otsa pärast teise pilguga.

Lee-Ann Järvise pilt