Teadliku unenägemise harjutused

Praktilised harjutused unenägemise/astraallendude soodustamiseks

Harjutused „sabale!“
Ahjaa!, sa arvad, et sul pole saba. Aga see on kõigest vaid arvamus, sest unenäos on lisaks sabale ka sul küüned ja vurrud ja mine tea mitu sõrme või varvast. Selleks, et paremini saada teadlikuks oma unest, on olemas süstemaatilised tegevused läbi harjutuste, mis võimaldavad sul seda saavutada.

Uni on oluline, nii ka teadlikkus, sest meie Tõde on piiratud teadvuse teadlikkusega!

Igapäevased harjutused

Treeni mälu, vaata teadlikult käsi, ole järjepidev, lenda ja kuku, vaata teeviitasid, toida tootemit, ava uksed...

Teadvuse pööramise harjutus

Me näeme unes kohti, mis on tegevuse paikadena korduvad. Samuti näeme me reaalsest elust kohti, mis on meie kirgastes unedes moonutatud kujul, aga me teame, et see on see koht.

Harjutus teadvuse plastilisemaks muutmiseks

Eesmärk on õppida oma teadvust pöörama läbi kujutletava toimingu, mille praktiseerimine laiendab Sinu piiride tunnetust ja mida praktiseerides muudame me enda Esimese Ise teadvuse lihtsate võtetega plastiliseks.

Õpi märkama oma kirkaid unenägusid

Õpi märkama oma kirkaid unesid, neid analüüsima. Isegi kui see on arusaamatu, on selles sõnum, mida ainult sina suudad lahti kodeerida kas oma teadvuses või siis annab sulle Universum teele kaasa inimese, kes seda aitab tõlkida.

10 taotlust, mida pead unenägemises proovima

Kõige suurem probleem unenägemise reaalsuses ärgates on taotluse esitamine, sest uus ärkvelolek teadvustatud kirkas seisundis on nii sügav ja teissugune, et see võtab meid sõnatuks.

14 filosoofilist Kosmilise teadvuse takusetera

Ainuke, mis mind on vorminud, muutnud, on need teekonnal mõistetud teadmised, saladused, millest lihtsalt ei saa mööda vaadata, mitte tunda. Sa tead, kui milleski on tõde...

Nipid südamega rajal olemiseks

Elu on unenägu. See saab selgeks hetkest, kui meenutad oma mälestustes käidud radu ja näed olnud asju unenäosarnases võtmes. Kõik, mis on olnud, muutubki unenäosarnaseks teadvustatud või teadvustamata hetkede jadaks.

Mida jutustab sulle sinu unenäoruum?

Sinu unenäoruum on peegeldus sinu sisemaailmast. Ruumikujundus, asjade paigutus, asjad, inimesed, detailid, kõigel on otsene seos sinuga. Sellest on võimalik välja lugeda seda, millest sa oled tehtud.

 

printsess unenäomaastikul