Suveseminar 2021

Sulle, kes Sa soovid oma teadvuse ja tõe piire avardada

Kirka unenägemise suveseminar

Suvise seminari alustalaks on uneränne unenägemises, kus minu Teine Ise viis minu unenäokeha mälestuste juurde Yuqui indiaanlaste keskel elatud elust ja saadud kogemustest. Selle tulemusena valmis „õppeplaan“ kõige olulisemate punktidega, mida iga unerändur peab teadma.

Kui ka Sina soovid unenägemises leida oma Teise Ise teadvust, aga Sa ei ole seda senini saanud, tuleb kõigepealt vaadata üle oma „elu inventar“  (teeme seda õpitoas koos „abilistega“, kellele see on igapäevatöö teises reaalsuses).

Kõik asjad, mille me toome enda eluruumi (füüsilise maailma kooslusesse)võtavad osa sinu energeetilisest tähelepanust. Kuna igal inimesel on nii füüsilist kui ka energeetilist inventari, siis õpime seda märkama, seda vähendama või enda teadvuse tõstmiseks tööle panema.

Sattudes unenägemise maastikule, võib unerändur kohata tõelist tühjust, kus tal ei ole aimugi, mis on selle teadvusliku seisundi otstarve, milleks see on loodud ja meie käsutusse antud. Selle osa teadvustamisega muutub iga unerändur multidimensionaalseks teadvuseks, kelle jaoks ühendatakse mineviku ja tuleviku maailmad käesolevas hetkes suureks olemiseks! See võimaldab meil üles leida kõik enda teel kaotatud/ära antud/võetud energiakillud, mille koorekihiga luuakse ajatut hingeteadvust.

Selleks, et mõista unenägemist, peame nägema suuremat pilti-lava taha, millega on võimalik igal osalejal hakata kaardistama-looma enda isiklikku unenäokaarti!

Jagan sellel seminaril teadmisi, mida mujal keskkondades ei avalda, kuna need vajavad vahetut kontakti, aega ja ruumi.

Kohtumisteni avatud silmade ja hingega unerändurite kokkutulekul Uneallika talus.

Täpsem informtasioon tuleb otse Sinu postkasti, kui kirjutad enda osalemissoovi e-mailile.

Kui tunned, et vajad lisainformatsiooni, kirjuta julgelt leonhardjarvis (ätt) gmail.com